Zielone Domy

 

Opinie klientów

"Nigdy bym nie myślała, że zdążą na 8 kwietnia, a jednak wszystkie prace zostały wykonane w terminie. Firma dotrzymała słowa. Jestem też zadowolona z jakości wybudowanego domu".
 
J.S.

"Witam!
Dziękuję za aneks oraz inne promocje, wspólnie z Żoną jesteśmy teraz naprawdę zadowoleni i na pewno będziemy firmie "Zielone Domy" wystawiać pozytywne opinie oraz polecać Was wśród naszych znajomych którzy wahają się między zakupem mieszkania a budową domu."
 
Serdeczne pozdrowienia,
Magda i Karol

"Witam! Bardzo dziękuję za wysoką jakość realizacji mojego projektu. Jeszcze raz chcę pochwalić pracowników, oczywiście nie dało się ukryć że dowodził Pan Arek . Razem z panem Witkiem odpowiadali szczegółowo na moje pytania. Doskonale spisał się również Pan Przemek, tak on jak i reszta ekipy zachowywali się jakby budowali dla siebie.
PS. Gdy szukałem firmy która wybuduje mi dom głównym kryterium była jakość surowca i jej potwierdzenie. Szef produkcji przesłał mi certyfikat określający klasę. Teraz wiem co mam.


Dziękuję i pozdrawiam."

Bogdan Bartczak


"Dzień dobry,

Nie spodziewaliśmy się z żoną, że uda się zamieszkać przed świętami bożego narodzenia w naszym wymarzonym domu. Ta technologia jest dużo szybsza niż gdybyśmy murowali .

Jeszcze raz dziękujemy całej firmie"

Zuzia, Inka, Joanna, Arkadiusz Kowalewscy


"Jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni zwłaszcza ergonomią mieszkania.Firma zielone domy, która dla nas budowała namówiła nas do zmiany układu pomieszczeń w domu i trafili w dziesiątke. Sami byśmy się nie zdecydowali. Nie wiedzieliśmy, że tak można zmienić projekt. Co więcej, nic za to nie zapłaciliśmy. Zmiany były gratis.Widzimy jakie przynosi to korzyści w codziennym życiu. Gotowe projekty z internetu nie są przemyślane należy je traktować jako bazę do zmian.Inne zalety? Klimat w domu jest sucho i nie ma wilgoci ale najbardziej cieszy nas koszt ogrzewania w sezonie zimowym wyniósł nam ok. 400zł z tego jesteśmy najbardziej dumni.
Dlatego z czystym sumieniem polecamy domy z drewna. "
pozdrawia Alicja i Dariusz


"Witam,

To co państwo mówili podczas pierwszego spotkania na dniach otwartych w Poznaniu o kosztach ogrzewania, jest prawdą. Zdecydowałem się na budowę tylko ze względu na ten argument. To było dla mnie bardzo ważne.Po pierwszej zimie wydałem na ogrzewanie domu i wody tylko 1900zł ! Koszty ogrzewania samej wody latem to ok 50zł na 3 miesiące. Rewelacja! Polecam innym.


pozdrawiam"

Przemek Kopacz


"Witam,

Zamiana mieszkania 55m2 na dom 121m2, to świetny pomysł. musiałem tylko sprzedać mieszkanie i kupić działkę, specjalne podziękowania dla pana Grzegorza i jego ekipy od budowy domu. Oraz drugiego Grzegorza i też jego ekipy od wykończenia i ocieplenia. Dobra robota. Pozdrawiam"


Tomek H."Z żoną znaleźliśmy firmę, która zbuduje nam dom. Wybraliśmy sendom, ale nie chcieli wprowadzić zmian do projektu. Dla Zielonych Domów nie był to problem."

Rafał


"Przez zimę zużyliśmy tylko 500 litrów gazu. Nie wierzyłam własnym oczom. Polecam gaz w domu. 500x2,40 = 1200zł"

Kasia


"Panowie od fundamentu super ekipa. Są bardzo szybcy i dokładni. Polecam. Mam nadzieję, że będzie tak dalej"

Wioletta


Nasze domy widziane oczami dziecka.

obrazek 1

obrazek 2

obrazek 3

 
 
 
 
footer